Szukasz reklamy w Internecie? A może zarobków? – Odpowiedź to Buzzmarket.pl!

Posted: 04/12/2009 in Buzzmarket, Info
Tags: , ,

Witam,
Jakiś czas temu otworzyliśmy ze znajomym biznes opierający się na wykorzystaniu marketingu szeptanego jako formy reklamy w Internecie.
Wiesz co to jest marketing szeptany (ang. buzz marketing)?

Otóż, tego typu marketing opiera się na opiniach zasłyszanych od ludzi, mniej lub bardziej znajomych. Ile razy opierałeś się o czyjąś opinię w Internecie/gazecie/TV/znajomościach, zanim poszedłeś do sklepu i wydałeś swoje pieniądze? Marketing szeptany jest bardzo dobrym źródłem, ponieważ otrzymujesz bezpośrednie, często sprawdzone informacje z pierwszej ręki.

Ile razy zastanawiałeś się czy wybór którego dokonujesz robiąc zakupy w Internecie, bądź wybierając jakąś usługę, jest dobry? Zapewne wiele razy. Jak każdy z nas. Ale taka jest nasza natura, że wierzymy w to co polecą nam znajomi, rodzina czy bliskie nam osoby.

A wyobraź sobie taką sytuację, że rozkręcasz jakiś biznes internetowy, ale nie masz wystarczającej ilości pieniędzy na reklamę. Co robisz? Starasz się wykorzystać (świadomie lub nie) zasady marketingu szeptanego, polecając swoją usługę/biznes rodzinie, znajomym, etc. W ten sposób udaje Ci się uzyskać zadowalającą liczbę odwiedzin na swojej stronie oraz odpowiedni stopień zainteresowania serwisem wśród osób powracających (odwiedzających stronę regularnie).

A stań teraz po drugiej stronie…Czy zastanawiałeś się jak można względnie łatwo i legalnie zarobić pieniądze w Internecie? Wystarczy, że znajdziesz na naszej stronie zlecenie, które będziesz mógł zrealizować (napisać opinie) według wytycznych zleceniodawcy, a wtedy kwestia finansowa jest już zwykłą formalnością! To jak się umówicie to kwestia indywidualna, serwis BuzzMarket.pl nic nie narzuca! W każdej chwili możesz się podjąć zlecenia lub z niego zrezygnować.

Jeśli uważasz, że warto wziąć udział w rozwoju tego serwisu, serdecznie Cię zapraszamy na stronę www.buzzmarket.pl. Wystarczy, że się tam zarejestrujesz i już będziesz mógł zarabiać pieniądze! Bez żadnej ściemy, ukrytych gwiazdek, opłat i ryczałtów. Zasada jest prosta: jesteś zarejestrowanym użytkownikiem -> możesz w pełni korzystać z możliwości serwisu.

Pieniądze w Internecie nie przyjdą do Ciebie niespodziewanie! Nie czekaj na nie, tylko staraj się je jak najszybciej pozyskać! Sprawdź nasz serwis i zarób setki złotych pisząc, lub prowadząc kampanie reklamowe dla innych!

Ta szansa jest Twoja i nie możesz jej zmarnować!

Pozdrawiamy,
Zespół Buzzmarket.pl

Advertisements

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s